Error!

Maxi-Cosi Gia Travel Sistem Bebek Arabası / Essential Black
Maxi-Cosi Gia Travel Sistem Bebek Arabası / Essential Black

Maxi-Cosi Gia Travel Sistem Bebek Arabası / Essential Black

₺8.422,72
Vergi dahil

Değerlendirme :  

0 ReviewsMaxi-Cosi Gia Bebek Arabası

Doğumdan 22 kg'a kadar kullanılabilir (4 yaş )Kompakt, güvenilir ve rahatMaxi-Cosi'de ortak bir noktamız var. Ebeveyn olmanın ne demek olduğunu biliyoruz. Ebeveynlik zorluklarınızı ve ebeveyn olarak deneyimlediğiniz paha biçilmez anları biliyoruz. Amacımız, son derece güvenli, kullanımı kolay ürünleri yenilikçi tasarımlarla birleştirerek bu keyfi en üst düzeye çıkarmaktır. Böylece anne ve baba olarak her anın tadını çıkarabilirsiniz.

İster alışveriş yaparken veya isterseniz de rahatlatıcı bir yürüyüşe çıkarken, Maxi Cosi Gia bebek arabası her zaman mükemmel bir arkadaştır. Doğumdan itibaren, 4 yaşına kadar (22 kg) başka bir pusete ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Kolaylıkla tek elle katlanabilen şasesine tek bir hareketle takılabilen Maxi-Cosi oto güvenlik koltuğu (Adaptörler ayrı satılmaktadır) ile Gia bebek arabası doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bir seyahat sistemine dönüştürülebilir. Gia'nın arazi lastikleri ve süspansiyonu bebeğinize her türlü yüzey üzerinde en yumuşak sürüşü sağlar. Ekstra büyük alışveriş sepeti bol miktarda depolama alanı sunarken, tente ile entegre ebeveyn cebi ihtiyacınız olan her şeyi saklamak için yeterli alan sağlar.Genel Özellikleri Doğumdan 4 yaşına kadar olan çocuklar için uygundur (22 kg'a kadar)Maxi-Cosi bebek oto güvenlik koltukları ile uyumludur. (Adaptörler ayrı satılmaktadır)Tek elle kolayca katlanabilirMaksimum konfor için ultra yastıklı oturma ünitesiBakım gerektirmeyen, hafif ve darbe emici süspansiyonlu lastiklerNefes alabilen kumaştan yapılmış ve tüm bebek arabasını örten uzatılabilir tenteTam yatabilen, kolay ayarlanabilir oturma ünitesiAyarlanabilir 5 noktalı emniyet kemeriKilitlenebilir, 360° dönebilir ön tekerlerPratik fren sistemiGüneşlik ile entegre ebeveyn cebi ihtiyacınız olan her şeyi saklamak için yeterli alan sağlar.Ekstra büyük, kolay ulaşılabilen alışveriş sepetiHer hava koşulunda yola çıkmak için yağmurluk (dahildir)
 


Maxi-Cosi Cabriofix Oto Koltuğu Ana Kucağı


 


 


Grup 0+ / Doğumdan itibaren 12 aya kadar (0-13 kg) 


 


Bebeğinizin Maxi-Cosi CabrioFix oto güvenlik koltuğunda rüyalara dalmasına izin verin! Bebeğinizi uyandırmadan, hafif CabrioFix oto güvenlik koltuğunu aracınızdan herhangi bir Maxi- Cosi veya Quinny bebek arabasına kolayca transfer edin. 


CabrioFix oto güvenlik koltuğunu ister FamilyFix (Isofix) baza, 2wayFix baza yada Easybase 2 emniyet lemeri bazası ile kullanın. Her durumda CabrioFix oto güvenlik koltuğu güvenlik ve üst düzey kullanım kolaylığı açısından en mükemmel tercihtir.  


Özellikler :
Kanıtlanmış güvenlik


 


FamilyFix ve EasyFix baza üniteleriyle birlikte mükemmel test sonuçları


Araç emniyet kemeri ya da 2wayFix, FamilyFix veya EasyBase 2 baza üniteleri ile kolay bağlantı


Mümkün olan en iyi IsoFix güvenliği ve FamilyFix baza ünitesi ile kolay kullanım. Baza aynı zamanda Pearl oto güvenlik koltuğu ile de uyumludur.


Yan Darbe Koruma Sistemi olası yan darbelere karşı optimum koruma sağlar.


FamilyFix üzerinde kullanılan CabrioFix ekstra dik pozisyonuyla, bebeğinizin bacakları için ilave alan yaratarak, daha güvenli ve uzun süreli sürüş yönünün tersine bağlantıya imkan verir.


 


 


Güncel Avrupa Birliği güvenlik standardı ECE R44/04'e uyumludur.


 


Bebeğinizin konforu Bebeğiniz için konforlu bir uyum sağlar


Daha küçük bebekler için kafa çevreleyicisi için ekstra yastık, kemer dolguları ve entegre tente içerir


Tek hareketle ayarlanabilen kemer


Bebeğinizi yerleştirebilmeniz için kemeri toplayan kemer tokaları

 


 
Kullanım kolaylığı


 


Tüm Maxi-Cosi ve Quinny bebek arabaları ile pusetlere uyumlu olup, size pratik ve şık bir seyahat sistemi sunar.


Maxi-Cosi baza ünitesiyle kullanıldığı zaman araç emniyet kemeriyle bağlantıya gerek yoktur, sadece takın ve yola çıkın.


Kullanışlı taşıma kolu


Depolama bölümü


 


Yıkama için kolayca çıkan kılıf
Uygun Olduğu Avrupa Standardı: ECE R44/04   
Güvenlik Testi Sonuçları:Temizlenme :  30 derecede yıkanabilir kumaş  

   
 
4 Öğeler
Yeni ürün

Şu an için müşteri yorumu yok.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat