Error!

Maxi-Cosi Adorra Travel Sistem Bebek Arabası / Essential Graphite
Maxi-Cosi Adorra Travel Sistem Bebek Arabası / Essential Graphite

Maxi-Cosi Adorra Travel Sistem Bebek Arabası / Essential Graphite

₺12.139,72
Vergi dahil

Değerlendirme :  

0 Reviews


 

Maxi-Cosi Adorra Travel Sistem Bebek Arabası

Adorra tasarımı ve özellikleriyle bebeğiniz için maksimum konfor sağlıyor. Maxi-Cosi port bebe ve oto güvenlik koltuğu ile uyumlu olup sadece iki tıkla şaseden kolaylıkla alınır, üzerine takabilir ve Adorra doğumdan itibaren 3,5 yaşına kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir seyahat sistemine dönüşür. Adorra hafif bebek arabası olmasının yanı sıra ayrıca kolaylıkla tek elle ve çift yönlü katlanabilir.Adorra’nın geniş alışveriş sepeti sayesinde şehri gezerken alışverişinizi bebeğiniz konfor ve güven içindeyken yapabilirsiniz.

 Özellikler :Doğumdan itibaren 3,5 yaşına kadar kullanım kolaylığı

Doğumdan itibaren hem sürüş hem de sürüş yönünün tersine dönük kullanılabilen ve yatırılabilen oturma ünitesi

Ekstra yumuşak dolgulu oturma ünitesi

Sökülebilir deri ön bar sayesinde çocuğunuzu oturma ünitesine yerleştirmek çok kolay.

Bebeğiniz için doğumdan itibaren ideal yatırma pozisyonunu tek elle kolayca ayarlama

Maxi-Cosi oto güvenlik koltuğu ve  port-bebe ile uyumlu seyahat sistemi ( Adaptörler dahil)Ekstra büyük tentesi sayesinde güneşe ve rüzgara karşı maksimum koruma.

Tentede yer alan açılabilir pencere sayesinde bebeğinizin hareketlerini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Ayarlanabilir ayak desteği

Yüksekliği ayarlanabilir şık ve deri tutma sapı.

Tek elle kolayca çift yönlü katlanabilir ve katlandığında dik durabilir .

12 kg’dan az ağırlığı ile her yere kolaylıkla taşınır ve yerleştirilebilir.

Her hava koşulunda yola çıkmak için yağmurluk (dahildir)

5 noktalı emniyet kemeri ile çocuğunuz her zaman güvende.

Pratik fren sistemi

Kitlenebilir 360° dönebilir ön tekerler

Geniş alışveriş sepeti

Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıfı kolaylık sağlar. 
Maxi-Cosi Cabriofix Oto Koltuğu Ana Kucağı

 Grup 0+ / Doğumdan itibaren 12 aya kadar (0-13 kg)  Bebeğinizin Maxi-Cosi CabrioFix oto güvenlik koltuğunda rüyalara dalmasına izin verin! Bebeğinizi uyandırmadan, hafif CabrioFix oto güvenlik koltuğunu aracınızdan herhangi bir Maxi- Cosi veya Quinny bebek arabasına kolayca transfer edin. CabrioFix oto güvenlik koltuğunu ister FamilyFix (Isofix) baza, 2wayFix baza yada Easybase 2 emniyet lemeri bazası ile kullanın. Her durumda CabrioFix oto güvenlik koltuğu güvenlik ve üst düzey kullanım kolaylığı açısından en mükemmel tercihtir.  

Özellikler :

Kanıtlanmış güvenlik FamilyFix ve EasyFix baza üniteleriyle birlikte mükemmel test sonuçlarıAraç emniyet kemeri ya da 2wayFix, FamilyFix veya EasyBase 2 baza üniteleri ile kolay bağlantıMümkün olan en iyi IsoFix güvenliği ve FamilyFix baza ünitesi ile kolay kullanım. Baza aynı zamanda Pearl oto güvenlik koltuğu ile de uyumludur.Yan Darbe Koruma Sistemi olası yan darbelere karşı optimum koruma sağlar.FamilyFix üzerinde kullanılan CabrioFix ekstra dik pozisyonuyla, bebeğinizin bacakları için ilave alan yaratarak, daha güvenli ve uzun süreli sürüş yönünün tersine bağlantıya imkan verir.Güncel Avrupa Birliği güvenlik standardı ECE R44/04'e uyumludur.

Bebeğinizin konforu Bebeğiniz için konforlu bir uyum sağlarDaha küçük bebekler için kafa çevreleyicisi için ekstra yastık, kemer dolguları ve entegre tente içerirTek hareketle ayarlanabilen kemerBebeğinizi yerleştirebilmeniz için kemeri toplayan kemer tokaları

Kullanım kolaylığı Tüm Maxi-Cosi ve Quinny bebek arabaları ile pusetlere uyumlu olup, size pratik ve şık bir seyahat sistemi sunar.Maxi-Cosi baza ünitesiyle kullanıldığı zaman araç emniyet kemeriyle bağlantıya gerek yoktur, sadece takın ve yola çıkın.Kullanışlı taşıma koluDepolama bölümüYıkama için kolayca çıkan kılıf

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: ECE R44/04   

Güvenlik Testi Sonuçları:  
 3 Öğeler
Yeni ürün

Şu an için müşteri yorumu yok.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat